Urządzenia przemysłowe i elektronika

Oferujemy przemienniki częstotliwości (falowniki) do płynnej regulacji prędkości obrotowej, które dostarczymy wraz z silnikiem przystosowanym do współpracy z falownikiem, czyli z wyizolowanym łożyskiem i dodatkowym wentylatorem chłodzącym.

  • Soft-starty do łagodnego rozruchu silników indukcyjnych
  • Tyrystorowe układy napędowe do silników prądu stałego
  • Styczniki na prądy od kilku do kilkuset amper

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno urządzenia przemysłowe, elektronikę przemysłową jak i części elektroniczne w tym m. in. tyrystory mocy i tranzystory IGBT.

Proponujemy naszym Klientom nie tylko nowe urządzenia przemysłowe, ale także urządzenia używane, które również są w pełni sprawne technicznie i pozwalają na szybką oraz efektywną pracę. Wszystkie nasze urządzenia przemysłowe odznaczają się wysoką jakością i umożliwiają technologiczne usprawnienie każdego przedsiębiorstwa. Dzięki naszym propozycjom możliwe jest poprawienie wydajności maszyn i ich silników, a tym samym, uzyskanie większych zysków w firmie przemysłowej.

Aktualnie posiadamy na stanie kilkadziesiąt używanych falowników w atrakcyjnych cenach, dla których zapewniamy pomoc w uruchomieniu i eksploatacji. Dostarczymy również dowolny nowy falownik w konkurencyjnej cenie.

Posiadamy na stanie soft-starty do kilkuset kW