urządzenia


strzałka Urządzenia przemysłowe i elektronika

Oferujemy przemienniki częstotliwości (falowniki) do płynnej regulacji prędkości obrotowej. Każdy model dostarczamy wraz ze współpracującym z nim silnikiem.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  • Softstarty do łagodnego rozruchu silników indukcyjnych
  • Tyrystorowe układy napędowe do silników prądu stałego
  • Styczniki na prądy od kilku do kilkuset amperów

Dostarczamy zarówno urządzenia przemysłowe oraz elektronikę, jak i części elektroniczne w tym m.in. tyrystory mocy i tranzystory IGBT. Każdy z podzespołów został stworzony przez firmę z doświadczeniem, co przysłużyło się niezawodności oraz szybkiemu działaniu całości sprzętu.

Szeroka oferta urządzeń przemysłowych – nowych i używanych

Klientom, którzy stosują w swoim układzie zasilania urządzenia dużej mocy, śmiało możemy polecić softstarty z naszego katalogu. Ich staranne wykonanie oraz mikroprocesowe sterowanie to właściwy wybór – jego skutkiem jest zwiększenie bezpieczeństwa wszystkich sprzętów. Dzięki wysokiej jakości nasze softstarty skutecznie przeciwdziałają przeciążeniu sieci, co przydaje się w momencie rozruchu silników indukcyjnych.

Przeglądając urządzenia przemysłowe w naszej dystrybucji, warto przyjrzeć się tyrystorowym układom napędowym do silników prądu stałego. Ich dopracowana konstrukcja nie wymaga obsługi i ogranicza częstotliwość serwisowania do minimum. Nasza oferta obejmuje także styczniki, czyli elektryczne łączniki mechanizmowe, które są zdolne do przewodzenia prądu w warunkach normalnej pracy obwodu lub przy przeciążeniach. Ich wysoka jakość pozwala ograniczyć do minimum głośność działania i procentuje wysoką wytrzymałością konstrukcji.

Proponujemy naszym Klientom nie tylko nowy sprzęt, ale także urządzenia używane. Są one w pełni sprawne technicznie i pozwalają na szybką oraz efektywną pracę. Wszystkie urządzenia przemysłowe odznaczają się wysoką jakością, umożliwiającą technologiczne usprawnienie każdego przedsiębiorstwa. Dzięki naszym propozycjom możliwe jest poprawienie wydajności maszyn oraz ich silników, a tym samym – uzyskanie większych zysków w firmie przemysłowej.

Aktualnie posiadamy na stanie kilkadziesiąt używanych falowników w atrakcyjnych cenach, dla których zapewniamy pomoc w uruchomieniu i eksploatacji. Dostarczymy również dowolny nowy falownik w konkurencyjnej cenie.

Posiadamy na stanie soft-starty do kilkuset kW.