silniki elektryczne

 silnik elektryczny

 

 

strzałka Silniki elektryczne prądu stałego i zmiennego

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór silników elektrycznych o szerokim zastosowaniu. Jesteśmy w stanie sprowadzić wiele urządzeń przemysłowych na Państwa życzenie. Oferowane przez nas silniki cechuje wysoka jakość wykonania oraz niezawodność. Każde urządzenie w naszym katalogu pochodzi od znanych i cenionych producentów.

Szeroki wybór silników elektrycznych wielu marek

Znajdą Państwo u nas zarówno silniki elektryczne wielobiegowe, jak i modele średniego napięcia. Dzięki temu łatwo znaleźć urządzenie dostosowane do konkretnych potrzeb. Każdy silnik elektryczny posiada także aktualną kartę prób, która jest wystawiana na specjalne Państwa życzenie.

Bogata oferta falowników i silników prądu stałego

Aby dostosować się do Państwa rosnących potrzeb, stale poszerzamy katalog ze sprzętem. Nasze silniki cechuje duża różnorodność, dzięki czemu łatwo wybrać coś dla siebie. Oferujemy także falowniki, napędy tyrystorowe i softstarty wysokiej jakości. Jakiś czas temu rozbudowaliśmy naszą ofertę o silniki prądu stałego marek CELMA INDUKTA i KOMEL, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na szeroki wybór wyjątkowych egzemplarzy wykonanych przez te firmy.

Znajdą Państwo u nas silniki średniego napięcia – 6000 V i 10000 V – a także klatkowe, pierścieniowe i dźwignicowe, których moc wynosi do kilkuset kW. Posiadamy również asortyment o bogatej historii. W naszej ofercie znajdziecie Państwo silniki elektryczne z byłego ZSRR, Czechosłowacji i Rumunii.

Regeneracja silnika metodą przezwajania

W przypadku, gdy posiadają Państwo stary sprzęt, oferujemy profesjonalne przezwajanie, czyli skuteczną regenerację urządzeń. Po usprawnieniu silnik elektryczny staje się zdecydowanie bardziej wydajny. Oprócz tego przezwajanie poprawia również jego moc, a także wpływa pozytywnie na niezawodność. Posiadamy doświadczenie, dzięki któremu ograniczamy czas regeneracji do minimum.

 • Silniki prądu stałego produkcji EMIT, Komel, AEG, Siemens o mocach do kilkuset kW, na napięcie 220V i 440V.

   
 • Falowniki, softstarty, szafy sterownicze, napędy tyrystorowe.

   
 • Prądnice, wzbudnice, silniki Schrage, styczniki, sprężarki, elektrowciągi, APU.

   
 • Silniki indukcyjne prądu zmiennego, klatkowe, pierścieniowe, dźwignicowe o mocach do kilkuset kW, na napięcia 380V, 500V, 1000V produkcji m.in.: EMIT, Celma, Indukta, Tamel, AEG, Siemens, jak również silniki z byłego ZSRR, Czechosłowacji, Rumunii.

   
 • Silniki jednobiegowe i wielobiegowe budowy zwykłej, okapturzonej i przeciwwybuchowe do pracy poziomej i pionowej.

   
 • silniki średniego napięcia 6000V i 10000V produkcji EMIT i DOLMEL

Oferujemy silniki elektryczne po przeglądzie z aktualną kartą prób,
na życzenie wystawioną przez renomowane zakłady z branży energetycznej.

Silnik elektryczny - przezwajanie

        Na indywidualne zamówienie możemy dostarczyć prawie każdy silnik producenta zagranicznego, a w szczególności silniki dużych mocy, prowadzimy także przezwajanie silników.

 


 

silniki elektryczne producentów