silniki elektryczne

 

 

 

 Silniki elektryczne prądu stałego i zmiennego

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór urządzeń oraz silników elektrycznych mających szerokie zastosowanie. Jesteśmy także w stanie sprowadzić niemal każdy silnik elektryczny na życzenie klienta, jeśli zajdzie taka potrzeba. Oferowane przez nas silniki elektryczne cechuje wysoka jakość wykonania i niezawodność. Każdy silnik elektryczny znajdujący się w naszej ofercie pochodzi od znanych i cenionych producentów. U nas znajdą Państwo zarówno silniki prądu stałego, silniki jedno i wielobiegowe oraz silniki średniego napięcia, dzięki czemu każdy może znaleźć urządzenie dostosowane do swoich potrzeb. Silnik elektryczny posiada także aktualną kartę prób, która jest wystawiana na specjalne życzenie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą silników elektrycznych.

 • Silniki prądu stałego produkcji EMIT, Komel, AEG, Siemens o mocach do kilkuset kW, na napięcie 220V i 440V.

   
 • Falowniki, softstarty, szafy sterownicze, napędy tyrystorowe.

   
 • Prądnice, wzbudnice, silniki Schrage, styczniki, sprężarki, elektrowciągi, APU.

   
 • Silniki indukcyjne prądu zmiennego, klatkowe, pierścieniowe, dźwignicowe o mocach do kilkuset kW, na napięcia 380V, 500V, 1000V produkcji m.in.: EMIT, Celma, Indukta, Tamel, AEG, Siemens, jak również silniki z byłego ZSRR, Czechosłowacji, Rumunii.

   
 • Silniki jednobiegowe i wielobiegowe budowy zwykłej, okapturzonej i przeciwwybuchowe do pracy poziomej i pionowej.

   
 • silniki średniego napięcia 6000V i 10000V produkcji EMIT i DOLMEL

Oferujemy silniki elektryczne po przeglądzie z aktualną kartą prób,
na życzenie wystawioną przez renomowane zakłady z branży energetycznej.

Silnik elektryczny - przezwajanie

        Na indywidualne zamówienie możemy dostarczyć prawie każdy silnik producenta zagranicznego, a w szczególności silniki dużych mocy, prowadzimy także przezwajanie silników.

 


 

silniki elektryczne producentów