pompy

strzałka Pompy przemysłowe

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wypracowaliśmy wysoką pozycję wśród dystrybutorów pomp, które są wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu. Oferowane przez naszą firmę urządzenia szybko i sprawnie transportują medium o różnej gęstości, co usprawnia proces produkcyjny naszych Klientów.

Dbamy o to, aby mieć do dyspozycji pompy przemysłowe o najróżniejszym zastosowaniu. Dzięki temu nasi Klienci łatwo znajdą sprzęt, który sprawdzi się m.in. w produkcji i budownictwie lub będzie przydatny w gospodarce wodnościekowej.

Nowoczesne pompy z polskich fabryk

Pompy z naszego katalogu są wykonywane przez najlepsze zakłady z całego kraju. Wśród wykonawców niezawodnych urządzeń warto wymienić Leszczyńską i Kielecką Fabrykę Pomp Białogon. Historia każdego z tych zakładów sięga XIX wieku, dzięki czemu można mieć pewność rozległej wiedzy, wykorzystywanej do stworzenia produktu najlepszej jakości.

Oprócz tego w naszej ofercie Klienci znajdą pompy przemysłowe produkowane przez grupę Powen-Wafapomp, w skład której wchodzi m.in. Świdnicka Fabryka Pomp. Przedsiębiorstwo przykłada szczególną wagę do badań i rozwoju, co stanowi gwarancję innowacyjności urządzeń przemysłowych.

W ofercie posiadamy pompy przemysłowe znanych i cenionych producentów:

  • Świdnicka Fabryka Pomp

  • Leszczyńska Fabryka Pomp

  • Kielecka Fabryka Pomp Białogon

  • POWEN-WAFAPOMP